E-commerce

Rozwiązania e-commerce zyskują na coraz większym znaczeniu w biznesie. Sprzedaż on-line zarówno w handlu detalicznym oraz B2B zapewnia dostępność produktów dla szerokiego grona Klientów, obniżenie kosztów i przewagę konkurencyjną.

200+

zrealizowanych projektów

Kompleksowy proces

Zobacz jak to robimy

Krok 1

Analiza 
biznesowa

Krok 2

Opracowanie 
architektury systemu

Krok 3

Prace 
koncepcyjne

Krok 4

Projekt 
graficzny

Krok 5

Przygotowanie 
oprogramowania 

Krok 6

Integracja 
z zewnętrznymi 
systemami 

Krok 7

Uruchomienie 
systemu

Krok 8

Opracowanie 
strategii promocji

Sklepy internetowe

Dotrzyj do Klientów online i zwiększ zyski

Korzystając z naszego oprogramowania, Twój sklep internetowy będzie wyposażony w dedykowane do Twoich potrzeb funkcjonalności, pozwalające skutecznie prowadzić sprzedaż on-line. Szybka i niezawodna platforma, której infrastruktura sieciowa jest monitorowana w sposób ciągły to gwarancja nieprzerwanej pracy oraz możliwość obsługi ponad miliona produktów. 

Nasz sklep to łatwe i wygodne narzędzie umożliwiające integrację 
z hurtowniami, aplikacjami magazynowymi, Ceneo a także systemem ERP Twojej firmy. Integracja z najpopularniejszymi systemami płatności oraz 
z firmami kurierskimi, usprawnia cały proces zakupowy i zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Dedykowane oprogramowanie do sprzedaży online
  • Szybka i rozwojowa platforma umożliwiająca obsługę ponad miliona produktów
  • Dostosowana dynamicznie i monitorowana infrastruktura sieciowa umożliwiająca pracę 24h
  • Integracja z wewnętrznym systemem ERP firmy
  • Integracja z popularnymi systemami płatności i kurierami

Platformy B2B

Platforma, która wspiera procesy biznesowe

Stworzyliśmy platformę, która nie tylko przyspiesza pracę firm działających w modelu B2B, ale przede wszystkim wspiera funkcjonowanie kluczowych procesów biznesowych, stając się 
narzędziem do indywidualnej obsługi Klientów. 

Automatyzacja i ujednolicenie przesyłania informacji zapewnia bezpieczeństwo komunikacji a ustandaryzowanie API pozwala na wymianę danych o zamówieniach, transferach pieniężnych między różnymi systemami.

Integracje

Dobrze działający biznes opiera się na płynnym zarządzaniu przepływem informacji.  

Integrując sklep z systemem informatycznym typu ERP(w tym SAP) tworzymy jednolite środowisko, gdzie wymiana i dostęp do zawsze aktualnych danych, minimalizuje ryzyko powstawania błędów czy opóźnień. Dzięki temu informacje o Klientach, zamówieniach, statusach, płatnościach aż po dostawy znajdują się w jednym miejscu a pracownicy nie muszą ich aktualizować ręcznie. Wpływa to znacząco na poprawę obsługi Klienta i usprawnia wymianę dokumentów z kontrahentami.

  • Systemy ERP / SAP
  • Kurierami DPD / DHL / INPOST
  • Systemami płatności PayU / Przelewy 24 / Paypal
  • Systemami sprzedażowymi - Ceneo / Baselinker
  • Systemami markating automation - Sales Manago

Aplikacje mobilne

Aplikacja idealna dla Twojego mobilnego sklepu internetowego

Doskonałym wsparciem sprzedaży dla sklepów internetowych jest przygotowanie aplikacji obsługiwanej na urządzeniach mobilnych. Możliwość korzystanie ze sklepu bez przeglądarki internetowej to tylko jedna z korzyści. Zastosowanie aplikacji progresywnej zapewnia także dostępność i szybkość ładowania się danych przy słabej jakości połączenia lub nawet braku dostępnej sieci. 

Możesz być pewien, że odtąd Twoi Klienci dzięki pozytywnym doświadczeniom zakupowym czy też usłudze push-notifications chętniej będą kupowali produkty i częściej powracali do sklepu.

Konfiguratory produktów

Dodatkową wartością dla Klienta jest możliwość skonfigurowania produktu pod swoje potrzeby. Dobór kolorystyki, materiałów, wymiarów, kształtu i innych funkcjonalności a następnie zobrazowanie ich na wizualizacji trójwymiarowej (3D) to doskonała pomoc przy podejmowaniu decyzji zakupowej. 

Tego rodzaju rozwiązania umożliwiają nie tylko ciekawą prezentację oferty na wszystkich urządzeniach  - w tym mobilnych - obrót o 360°., ale także zapisanie utworzonego wariantu.